New is always better

Nowa strona, nowy blog, nowy początek!

New is always better – cytując klasyka! Od jakiegoś czasu już nosiłam się z zamiarem stworzenia nowej strony. Portfolio się rozrosło, grafik przybyło, ilustracji, logotypów również. Już trochę wstyd było na pytania „Gdzie mogę obejrzeć Twoje prace?” odpowiadać „No trochę jest na insta, a trochę na facebooku, a zobacz czasem wrzucam też ilustracje na bloga!”. Decyzja więc zapadła i zaczęłam pracować nad stroną! Ile to trwało? Kilka miesięcy zabierałam się za nią, robiąc mikro kroczki i zmieniając jej wygląd oraz ucząc się wordpressa, bo przecież od lat trzymałam się kurczowo blogspota. Ostatnie dwa tygodnie to praca na wysokich obrotach, uzupełnianie i mój niezastąpiony chłopak, który zna wszelkie tajniki stronotwórstwa. No i mamy ją, jest. Dokładnie taka jak chciałam. Witam Was, czujcie się jak u siebie!

Początkowo plan był taki, że strona sobie, a blog sobie. Hmm… To jednak nie był dobry pomysł 😀 Ok, przenosimy bloga i wpisy! No tak, ale to bym zmieniła, tak już nie myślę, jejku, kiedy to było… Tu nastąpił przełom i postanowiłam zamknąć wysłużonego blogspota, nie przenosić go, a zacząć na czysto, na świeżo, w nowym miejscu i z nową energią!

Czy będę tęsknić? Nie bardzo 😀 Na nowej stronie czuję się jak w nowym, wymarzonym domu, jest super!

Plany?

Co planuję w związku z tym? Po pierwsze, ślubuję regularność! To jest największy problem i niestety choć próbowałam nie raz zawalczyć z tym blogowym zaniedbaniem, nigdy nie udało mi się na dłuższą metę wygrać. Posty więc pojawiać się będą regularnie, będzie się tu działo i strona będzie żyła.

Dlaczego warto, żebyście tu zaglądali? Pierwszy powód to na pewno ilustracje, których wciąż przybywa, a tu będzie można je wszystkie w dobrej jakości pooglądać. Na pewno również dla bloga, gdzie będą się pojawiać wpisy na kreatywne tematy. No i oczywiście dla freebies czyli wszystkich darmowych dobroci, które publikuję dla Was do samodzielnego wydruku.

Jednym słowem – zapraszam Was do śledzenia strony i bloga, będzie warto!


 • Super strona, super decyzja! Trzymam kciuki za przedsięwzięcie 🙂

  • atogrzywa

   Dziękuję bardzo! Przydał mi się taki powiew świeżości w postaci tej strony, bo przyniósł mi dużo nowej energii do działania, czego bardzo potrzebowałam! 🙂

 • Trzymam kciuki za ten nowy początek:) Oby było tak jak sobie to założyłaś:)

  • atogrzywa

   Dziękuje bardzo za kciuki!! Bardzo się przydadzą! 😉❤️

 • Jej! 😀