KALENDARZ 2018 – do druku!

freebies, ilustracje, portfolio

KALENDARZ 2018 – do druku, w prezencie, specjalnie dla Was!

Moi drodzy, z wielką dumą prezentuję mój kalendarz. Tak wyglądałam w momencie ukończenia pracy – trochę zmęczona, ale bardzo szczęśliwa, że udało mi się z sukcesem stworzyć go w tym roku! 😀

Historia kalendarza

Zacznijmy więc od początku. W zeszłym roku byłam współtwórcą kalendarza, moim zadaniem było wykonanie ilustracji. Cieszył się on niezwykłym powodzeniem – to był bardzo udany projekt!

W tym roku już od miesięcy dostawałam pytania, czy na 2018 rok będzie można kalendarz z moimi ilustracjami gdzieś znaleźć. Nie myśląc długo, postanowiłam wykonać go w tym roku samodzielnie, od A do Z!

Kalendarz jest dla Was do pobrania zupełnie za darmo! Potraktujcie go jako wczesny prezent świąteczny 😀 Do wyboru są dwie wielkości – mniejszy (a4) i większy (a3).

To, co widzicie, odzwierciedla wszystko, co mi w duszy obecnie gra! Wzięłam pod uwagę również kilka elementów, które dla mnie samej są przydatne i wprowadziłam je na kartach kalendarza. Postarałam się, aby każdy użytkownik mógł się również stać jego częścią – stąd miejsce na podsumowanie każdego miesiąca oraz…NAKLEJKI.

NAKLEJKI?!

Rysunki, które widzicie na okładce kalendarza, to nic innego, jak ilustracje, które znajdują się na arkuszu z naklejkami! Stworzyłam taki arkusz, z którego wyciąć można przydatne, codzienne i niecodzienne przypominajki i oznaczenia. Od teraz możecie zaznaczać swoje własne, wyjątkowe daty, odpowiednią naklejką!

Wskazówki i rady!

Kalendarz możecie pobrać i wydrukować na swojej własnej drukarce domowej, drukować jedną stronę każdego miesiąca, możecie również zrobić to w drukarni, drukując kalendarz do powieszenia na ścianie – w komplecie jest też okładka, aby w każdym przypadku prezentował się elegancko!

Naklejki w obu przypadkach są na arkuszach a4 – tak należy je wydrukować, na papierze samoprzylepnym, aby mieć pewność, że idealnie zmieszczą się na kratkach kalendarza.

Ja oczywiście wydrukuję kalendarze dla każdego członka mojej rodziny i sprezentuję je w Święta (może jest to również dobry pomysł dla wszystkich nie mających pomysłu na to co podarować krewnym!) 😀

LINKI!

Klikając w poniższe linki możecie pobrać kalendarz w wybranym przez siebie formacie. Zapraszam do tego serdecznie!

POBIERAM KALENDARZ A4

POBIERAM KALENDARZ A3

Mam nadzieję, że kalendarz będzie dla Was przydatny i że się Wam spodoba! Dajcie znać koniecznie co sądzicie!! Będzie mi również niezmiernie miło, jeśli podzielicie się nim ze swoimi znajomymi i poleci dalej w świat!